Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

РФ сейчас способна задействовать для эскалации до 94,3 тыс. военных – Резников

Бачення Міноборони України чергових приготувань РФ до ескалації співпадає з оцінками іноземних партнерів, розвідки взаємодіють дуже інтенсивно, єдина відмінність – у сприйнятті.

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков з трибуни Верховної Ради під час години запитань до уряду.

– Для нас ця війна триває майже 8 років, і ми вдячні партнерам, які почали говорити про російську агресію відкрито. Проте, коли її зафіксовано і визнано ними, ми пропонуємо сконцентруватися на формуванні спільної відповіді, – наголосив він.

Резніков розповів, що аналіз ситуації показав, що Росія упродовж року застосовує тактику своєрідних хвиль.

– Відбулася концентрація військ неподалік наших кордонів, потім особовий склад відводився у місця постійної дислокації, а техніка залишалася. Це дозволяє противнику скоротити час на розгортання. Зараз наколо України та в тимчасово окупованому Криму у постійній бойовій готовності перебуває 41 батальйонно-тактична група, 33 – на постійні основі, вісім – додатково перекинуті до Криму, – сказав глав Міноборони.

За його словами, сумарна кількість військ на території РФ та на тимчасово окуповних територіях, які можуть бути задіяні для ескалації сьогодні оцінюється у 94,3 тис. осіб.

Турбує Резнікова і те, що РФ розпочала активні віськові навчання кордонів, активізувала розвідку та здійснює заходи щодо маскування.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-03 12:34:46

Магазин Автозапчастин м.Ніжин