Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

РФ реагує на Кримську платформу, затриманих мають звільнити: Зеленський про обшуки у Криму

Президент України Володимир Зеленський вважає, що затримання кримських татар на території тимчасово окупованих Росією територій – це реакція РФ на початок роботи Кримської платформи.

Про це Зеленський заявив на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter. За його словами, окупанти проводять чергові незаконні обшуки у будинках, затримують та вдаються до переслідувань кримських татар.

Глава держави зазначив, що окупанти вже забрали Нарімана Джеляла – першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу, у якого вночі проводили незаконні обшуки.

– Окупанти у Криму знову вдаються до переслідувань кримських татар. Так РФ реагує на початок роботи Кримської платформи. Всі затримані мають бути звільненими, – наголосив Володимир Зеленський.

Вранці 4 вересня стало відомо, що російські окупанти затримали Нарімана Джеляла – активіста та політика, який обіймає посаду першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу.

На жаль, це не єдине затримання, яке сталося за останній час. Окупанти забрали Азіза Ахметова, Ельдара Обдаманова та Асана Ахтемова, місцеперебування яких досі невідомо.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-04 18:54:51