Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

РФ поширює фейки про “підконтрольну США організацію представників ЛГБТ” у Маріуполі

Російські найманці у прокремлівських ЗМІ почали розповсюджували фейкову інформацію про те, що у межах окупованої частини Маріуполя виявили будинок, де нібито базувалася “підконтрольна Америці організація представників ЛГБТ-спільноти”.

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова зазначила, що як приклад проросійські ЗМІ демонструють настінний перекидний календар із відповідними зображеннями на кожен місяць в анімаційній формі.

– За результатами “аналізу” календаря, ЗМІ агресора дійшли висновку, що у Маріуполі за потурання української влади та за безпосередньої підтримки США відбувалася пропаганда “нетрадиційних стосунків” для дітей, – наголосила уповноважена Верховної Ради з прав людини.

На думку Людмили Денісової, такими діями країна-агресор порушує вимоги Декларації ООН з питань сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності 2008 року, яка засуджує насильство, утиски, дискримінацію, ізоляцію, стигматизацію, упередження за ознакою сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Уповноважена Верховної Ради звернулася до Комісії ООН розслідування порушень прав людини під час повномасштабного військового вторгнення Росії в Україну з закликом врахувати ці факти, спрямовані проти мирних жителів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-30 15:43:56

Магазин Автозапчастин м.Ніжин