Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

РФ перекинула війська з Південної Осетії і шукає “добровольців” без досвіду – Генштаб

У Генштабі України повідомляють, що Російська Федерація перекинула у тимчасово окупований Крим для наступу на решту України війська з так званої Південної Осетії (окупована РФ частина Грузії), а також намагається набирати “добровольців” без бойового досвіду у спробах відновити боєздатність та наступ.

При цьому основні зусилля ворог зосередив на виконанні завдання щодо виходу на адмінкордони Донецької та Луганської областей України.

Крім того, агресори докладають максимум зусиль для утримання під своїм контролем тимчасово зайнятих українських населених пунктів.

– З метою заповнення втрат особового складу, військовими комісаріатами на території Російської Федерації продовжується здійснення набору громадян для формування так званих підрозділів “добровольців”, які залучатимуться для забезпечення окупаційного “порядку” на захоплених територіях. Основні вимоги до кандидатів – задовільний стан здоров’я. Досвід проходження військової служби не є обов’язковим. Також приймають осіб із знятою судимістю, – йдеться у повідомленні.

Також уточнюється, що незважаючи на заяви посадових осіб міністерства оборони та генерального штабу Російської Федерації щодо “зміни планів та пріоритетних завдань”, противник продовжує нарощувати свої угруповання навколо столиці.

Війська агресорів продовжують безуспішні спроби зайняти позиції, з яких можна було б атакувати чи оточити Київ.

– Підрозділи Збройних Сил України продовжують оборону міста Маріуполя. Захисники міста своїми діями стримують розвиток настання супротивника за іншими напрямками. Окупанти продовжують зазнавати великих втрат. Тимчасово захоплене місто Херсон чинить суттєвий опір російській окупації, ворог змушений все більше зосереджувати сили російських військових та росгвардії для утримання міста під своїм контролем, – зазначили у відомстві.

Генштаб додав, що противник перекинув близько 150 осіб з окупованої ним частини Грузії – так званої Південної Осетії – на тимчасово окуповану територію АР Крим для подальших їхніх дій у сусідніх областях України.

Також відомство зафіксувало проведення заходів щодо прихованої мобілізації населення так званої Південної Осетії з метою подальшого залучення до війни з Україною.

– Приведення підприємств російського оборонно-промислового комплексу, залучених у виробництво ракет, на цілодобовий режим роботи свідчить про істотне зменшення арсеналу ракетного озброєння. В умовах дій міжнародних санкцій на заборону постачання високотехнологічної продукції для РФ процес імпортозаміщення матиме тривалий ефект з огляду на відсутність близької перспективи самостійного виготовлення високотехнологічного радіоелектронного обладнання, яке є важливим компонентом технологічного процесу виготовлення ракет, – сказано у заяві.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-28 23:44:49

Магазин Автозапчастин м.Ніжин