Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

РФ не змогла дестабілізувати ситуацію в Одесі на роковини трагедії 2 травня – ДБР

Росії не вдалося дестабілізувати ситуацію в Одесі на роковини трагедії 2 травня. Державне бюро розслідувань затримало 12 диверсантів.

Працівники ДБР спільно зі співробітниками Нацполіції провели масштабну спецоперацію щодо виявлення організаторів та виконавців можливих диверсій та провокацій у роковини трагедії.

Вони перевірили десятки осіб серед криміналітету та можливих колаборантів, які могли під керівництвом спецслужб Росії дестабілізувати ситуацію в регіоні.

Державне бюро розслідувань виявило та затримало 12 осіб, які підозрюються у підготовці диверсій, протестів і заколотів на Одещині. Також, за оперативною інформацією, затримані працювали над підбуренням одеситів до масових заворушень.

У диверсантів виявили арсенал зброї та вибухівки. Велика кількість автоматів, кулеметів, гранат, пістолетів та набоїв до них зберігалась в приватному будинку одного із затриманих. Крім того, у заколотників виявили прапори з комуністичною символікою, медалі, антиукраїнські книги та агітаційні брошури.

За задумами ворога, диверсанти мали реалізувати свій злочинний план на річницю трагічних подій – 2 травня. Але слідчі ДБР вже порушили проти них кримінальне провадження за державну зраду (ч. 1 ст. 111 КК України).

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-02 13:35:46

Магазин Автозапчастин м.Ніжин