Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

РФ намагається набрати “добровольців” для провокацій у Придністров’ї – розвідка України

Країна-агресор Росія готує провокації у невизнаній “Придніпровській Молдавській Республіці” на травневі свята. РФ продовжує готувати Придністров’я до повномасштабної війни проти України.

За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, прокремлівські найманці видрукували великий наклад газети Придністров’я, датованою 2 травня 2022 року. Один з центральних матеріалів видання – так зване Офіційне звернення жителів “ПМР” до президента Росії Путіна.

У тексті йдеться про фейкове прохання “залучити збройні сили ПМР в діях армії РФ”. Для цього у Росії відкривають так звані “мобілізаційні пункти”, щоб набрати добровольців для служби в армії Придністров’я. Кремль намагається легалізувати військових, які здійснюватимуть провокації з “ПМР”.

– Газета містить низку агітаційних матеріалів про “криваві теракти, які звалились на придністровців на травневі свята, десятки вбитих, включаючи дітей, старих та жінок”. Оскільки газета надрукована ще напередодні свят, існує небезпека, що кремлівська влада планує вчинити низку актів залякування серед місцевого населення, відповідальність за які традиційно покладе на “Україну і колективний Захід”, – йдеться у повідомленні Міноборони.

У Головному управлінні розвідки зазначили, що матеріали газети переповнені кремлівськими штампами, а іноземних громадян закликають вступати до лав Збройних сил “ПМР”. Крім РФ, мобілізаційні пункти відкривають у підконтрольних Росії ЛНР, ДНР, Абхазії та САР. Кремль може готувати новий плацдарм агресії проти України та підґрунтя для “офіційної” окупації частини території незалежної Молдови.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-01 13:49:23

Магазин Автозапчастин м.Ніжин