Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

РФ найближчим часом буде шокована місцем удару ЗСУ – МВС

Радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів заявив, що ситуація у війні, яку розв’язала Росія, змінюватиметься залежно від того, як Україна отримає нове озброєння – це дозволить розширити контрнаступ.

Про це він сказав в ефірі одного з українських телеканалів у середу, 11 травня.

Він додав, що ЗСУ готуються деокупувати Херсон таким чином, щоб це викликало якнайменше жертв.

– Чим краще ми підготуємось, тим менших жертв зазнаємо. Робота ця є і не лише у напрямку Херсона. Думаю, найближчим часом росіяни будуть шоковані місцем удару, який завдадуть наші Збройні Сили. Ситуація змінюватиметься від того, як ми посилюватимемося західним озброєнням, – вважає радник.

Він уточнив, що результати постачання зброї можна побачити навіть зараз: зокрема, військові України проводять контрнаступ під Харковом, внаслідок якого росіяни більше не зможуть обстрілювати житлові квартали міста з артилерії.

Андрусів наголошує, що за його даними, однією з основних цілей РФ у цій війні є оточення наших військ у зоні ООС. Однак він зазначив, що на сьогоднішній день не бачить у РФ достатніх сил на це.

Також, за його даними, у окупантів виникла велика проблема на півночі Харківщини. Там українські захисники можуть перерізати тили окупантам.

– Росіяни, навпаки, відтягуватимуть свої сили, щоб стримувати нас там. На сьогоднішній день я такої можливості у них не бачу, хоча вони фактично застосували все, що в них було, і особливо відчутних результатів вони не досягли, – стверджує радник.

Він пояснив, що рашисти досягають просування лише ціною повного стирання населених пунктів, коли українським солдатам нема де оборонятися. Такі дії займають росіяни на тижні, вони фізично не зможуть воювати таким чином довго.

А тому він очікує, що окупанти вирішать змінити свою тактику за тиждень або 10 днів.

– Я це називаю повзучою окупацією. Вони перестануть атакувати по всіх напрямках, а зосереджуватимуться на кожному окремо та повільно, – вважає Андрусів.

Радник голови МВС резюмував, що, за його спостереженням, агресори вирішили відмовитися від повного захоплення України. Також, за його словами, найближчим часом вони відмовляться від ідеї з пробиванням сухопутного коридору до Придністров’я і фактично до кінця травня будуть зосереджені на тих рубежах, які вже були захоплені.

– Їхня логіка така, що утримуємо захоплене і видаватимемо це за перемогу, – описав Андрусів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-11 17:55:15

Магазин Автозапчастин м.Ніжин