Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

РФ має обмежені успіхи на Донбасі і зазнає значних втрат – розвідка Британії

Битва за Донбас залишається основним стратегічним напрямом Росії для досягнення заявленої мети щодо забезпечення контролю над Донецькою та Луганською областями.

Про це повідомили у Міноборони Великої Британії, посиляючись на дані своєї розвідки. У відомстві наголосили, що у цих областях бої були особливо важкими в районі Лисичанська та Сєверодонецька, зі спробами наступу на південь від Ізюма до Слов’янська.

– Через сильний опір України територіальні здобутки Росії були обмежені та досягнуті ціною значних втрат для російських військ, – підсумували розвідники.

Президент України Володимир Зеленський оголосив про початок битви за Донбас 18 квітня. Відтоді війська окупантів ведуть, що називається, розвідку боєм – шукають слабкі місця в українській обороні на всій лінії фронту за допомогою інтенсивних обстрілів.

На думку західних розвідок, до повномасштабного наступу росіяни можуть перейти вже цього тижня. Їхнє завдання – оточення українських сил в зоні ООС та вихід на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей.

Чого очікувати від битви за Донбас – читайте у нашому матеріалі.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-29 12:41:20

Магазин Автозапчастин м.Ніжин