Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

РФ хоче зібрати вбитих її армією жителів Маріуполя і виставити як жертв ЗСУ – СБУ

Російські пропагандисти поширюють фейкову інформацію про нібито масове знищення мирних жителів Маріуполя Збройними силами України. Про це попереджає СБУ.

Для цього російські загарбники готують масштабну фальсифікацію – планують зібрати в одному місці тіла убитих армією РФ маріупольців та представити їх як масових жертв українських військ.

– Для цього останнім часом поширюються брехливі тези, що нібито “українці використовують мирних мешканців як живий щит”. Хоча це відверта маячня. Насправді саме російські війська знищують маріупольців – ще на початку березня у місті вже були змушені ховати вбитих у братських могилах, – попереджають у спецслужбі.

Там наголошують, що таким чином Москва намагається переключити увагу як світової спільноти, так і своїх громадян зі звірств рашистів у Бучі під Києвом.

– Плани окупантів зняти з себе відповідальність за ці вбивства – чергове підтвердження того, що ми воюємо зі справжньою ордою, яка вже настільки заплямувала себе злочинами, що її дешевим фейкам ніхто не повірить, – кажуть в СБУ.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-05 18:57:16

Магазин Автозапчастин м.Ніжин