Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Резнікова кличуть до Ради із доповіддю щодо обороноздатності України

На годину запитань до уряду, яка традиційно відбудеться у Верховній Раді в п’ятницю, 3 грудня, викликають міністра оборони України Олексія Резнікова.

Відповідне рішення було ухвалено на сьогоднішньому засіданні погоджувальної ради депутатських фракцій і груп.

Спікер ВР Руслан Стефанчук виніс на голосування пропозицію запросити Резнікова із доповіддю на годину запитань до уряду.

Темою доповіді міністра 3 грудня стане обороноздатність України.

– Запросити на годину запитань до уряду Олексія Резнікова на тему: Обороноздатність України у 2021 році. Безпекові підсумки року і перспективи, – оголосив Стефанчук.

Цю пропозицію одноголосно підтримали представники фракцій.

Нещодавно очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов повідомив, що біля українських кордонів зосереджено понад 92 тис. російських військ. За його даними, Росія може здійснити атаку на Україну наприкінці січня – початку лютого 2022 року одразу з кількох напрямів

На фоні концентрації військ РФ біля кордонів України США готуються запровадити жорсткі санкції проти Росії. Крім того, Вашингтон може відправити до України військових радників, нове обладнання і зброю.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг наголосив, що не вважає загрозу вторгнення РФ в Україну блефом. Він також зазначив, що будь-які агресивні дії Росії матимуть серйозні наслідки.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-29 14:36:10

Магазин Автозапчастин м.Ніжин