Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Резервісти територіальної оборони Чернігівщини проведуть 2 тижні на зборах

Резервісти територіальної оборони Чернігівщини проведуть 2 тижні на зборах

На збірному пункті обласного військкомату людно. З 12 травня і протягом двох тижнів резервісти Чернігівщини знаходитимуться на зборах територіальної оборони.

Завдання у них не складні – охорона об’єктів інфраструктури, підтримка громадського порядку. Також на зборах перевірять роботу зв’язку, пунктів управління. Резервісти відпрацюють свої військові навички. Їх мають забезпечити гідними умовами базування.

«Вони забезпечені військовою формою, за ними зберігається місце роботи і зарплата», – сказав заступник обласного військового комісара Вадим Лільчицький.

Серед резервістів переважно чоловіки середнього віку, які мають різного роду військові спеціальності. Збори проходитимуть в кількох містах та селищах області. Резервісти кажуть, що навчання потрібні, адже захищати свою країну є від кого, а тому мають бути добре підготовлені.

«Я вже обмундірований, так сказать, готовий до війни. Це поки мене з дивану знімуть, поки приїду. Війна в нас іде, а якщо повномасштабна почнеться а хлопці готові. Це важливі збори», – розповів журналістам резервіст Михайло Нехай.

Є серед резервістів є і жінки. Переважно медсестри. Наталя Носок хоча і працює у цивільній лікарні, та цікавиться тактичною медициною, знання якої вже одного разу знадобилися в житті.

«Йшов чоловік у нього стався серцевий напад і мені прийшлося його реанімувати. Я працююю медсестрою в реанімаційному відділенні, тому подобається тактична медицина. Хочу допомогти надавати допомогу, тут дуже добре цьому навчають», – каже резервістка Наталія Носок.

Востаннє збори резервістів проводили на теренах Чернігівщини 3 роки тому.

Детальніше у сюжтеті за посиланням.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.05.2021