Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ресурси ворога обмежені: експерт спрогнозував наступні дії військ РФ в Україні


Ресурси ворога обмежені: експерт спрогнозував наступні дії військ РФ в Україні

Російські війська не змогли досягнути поставлених Кремлем цілей в Україні. У лавах ворога знижується моральний дух та скорочуються ресурси.

Про це розповів в ефірі загальнонаціонального телемарафону директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський.

Він звернув увагу на те, що господар Кремля Володимир Путін, попри очікування, не оголосив у своїй промові на 9 травня про якісь “перемоги”, оскільки їх немає.

Коментуючи подальший розвиток бойових дій в Україні, Сунгуровський спрогнозував, що війська РФ пробуватимуть наступати на Донбасі – в напрямку Лиману (Донецька область) та Рубіжного (Луганська область), а також на Запорізькому напрямку.

Далі ж, за словами експерта, російські загарбники можуть спробувати перейти до оборонних дій та закріпитися на досягнутих позиціях.

– Вони зараз ведуть розвідувальні дії, вишукують у нас слабкі місця. Кожна тактична операція з наступу передбачає перевагу в силах і засобах. Вони перекидають з одного напрямку на інший, там наступають. Але ж вони оголюють інші напрямки, і там уже наступаємо ми. Зараз ідуть певні “гойдалки”. Але ці можливості з маневрування власними силами і засобами в них не такі вже й великі, оскільки моральний дух падає, ресурси обмежені, і обмежуються ще далі – і в техніці, і в живій силі, – наголосив Сунгуровський.

Експерт нагадав, що Україна поступово отримує західне озброєння. Сунгуровський зазначив, що тепер важливо так спланувати подальші дії української армії, щоб піти в контрнаступ і не дати ворогу окопатися.

Сунгуровський уточнив, що для успішного контрнаступу потрібна достатня кількість зброї, підготовлені військові підрозділи та підтримка з повітря.

– Для цього потрібно, по-перше, накопичення резервів: в озброєнні, снарядах, набоях, паливі. Наявність підготовлених підрозділів, щоб швидко, в штурмовому порядку долати оборонні позиції. Обов’язково потрібна підтримка з повітря. Якщо нам вдасться створити таке угруповання, то цей процес (контрнаступу, – Ред.) піде дуже швидко, – пояснив експерт.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-10 22:48:26

Магазин Автозапчастин м.Ніжин