Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Реставрація обласної філармонії: тут постає сучасний концерт-хол

Реставрація обласної філармонії: тут постає сучасний концерт-хол

У Чернігові в межах президентської програми «Велике будівництво» триває реставрація пам’ятки архітектури — будівлі Обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Обласна філармонія стане найкращою в області концертною залою. Нині тут монтується нове механічне, світлове, звукове та мультимедійне обладнання. Це дозволить реалізовувати сміливі творчі експерименти та проводити постановки на найвищому рівні.
У залі збережуть акустичні параметри та заразом зроблять її більш комфортною для глядачів та доступною для маломобільних відвідувачів.
Проєкт вартістю майже 32 мільйони гривень реалізується коштом Державного фонду регіонального розвитку та за співфінансування з обласного бюджету вже третій рік.
Раніше у будівлі старі вікна були замінені на сучасні енергозберігальні, старі двері — на нові дубові.

Реставрація обласної філармонії: тут постає сучасний концерт-хол Реставрація обласної філармонії: тут постає сучасний концерт-хол Реставрація обласної філармонії: тут постає сучасний концерт-хол Реставрація обласної філармонії: тут постає сучасний концерт-хол
Були відреставровані кладка і фасади, відновлені ліпні вироби — складні фігурні рельєфні орнаменти, — замінена водостічна система.
Роботи над будівлею філармонії будуть завершені вже до кінця року.

12.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин