Україна і світ

Решта кораблів РФ підуть у відомому напрямку! Зеленський вручив нагороди у День ВМС ЗСУ

Будівельні матеріали м.Ніжин

Президент Володимир Зеленський у День Військово-морських сил ЗСУ сказав, що пишається кожним військовим ВМС, і висловив переконання, що їхній високий професіоналізм та уміле володіння сучасним озброєнням гарантовано відправлять решту російських кораблів у відомому напрямку.

– Вони змусили ворожий флот залишити прибережну морську зону й відмовитися від артилерійських обстрілів узбережжя. Крейсер Москва, інші російські кораблі та десантні катери відчули силу нашої сучасної ракетної зброї, – наголосив він у промові.

За його словами, завдяки морським піхотинцям зірвано проведення морської десантної операції РФ, знищуються ракети, літаки й гелікоптери, зберігають об’єкти критичної інфраструктури та життя українських громадян.


Глава держави висловив подяку всьому особовому складу ВМС та вручити їм заслужені державні нагороди.

Зокрема, орден Золота Зірка президент вручив командувачу морської піхоти ВМС ЗСУ генерал-лейтенанту Юрію Содолю, під керівництвом якого оперативно-тактичне угруповання Схід з 24 лютого 2022 року веде оборонну операцію проти військ російських окупантів на сході України.

Орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня Зеленський вручив командувачу ВМС віце-адміралу Олексію Неїжпапі.

Орден Данила Галицького – старшому лейтенанту Юрію Гамазі, командиру взводу морської піхоти, який тримає оборону поблизу Березнегуватого Миколаївської області.

Орден з рук президента також отримали: капітан-лейтенант Руслан Іванов та капітан 3-го рангу Олександр Купа, які з березня у складі водолазної групи в Одесі здійснюють обстеження морських мінних загороджень.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-03 19:33:41

Магазин Автозапчастин м.Ніжин