Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Репера Кріса Ву звинуватили в зґвалтуванні на вечірці, але дівчина була ні до чого

Днями китайський актор і репер Кріс Ву потрапив у гучний секс-скандал, в результаті якого з ним навіть розірвали рекламні контракти низка компаній, зокрема Porsche.

Однак після розслідування поліції історія повернулася зовсім в інше русло.

Все почалося з того, що 19-річна студентка Ду Мейчжу висунула звинувачення проти Кріса. Мовляв, на одній з вечірок у себе вдома він її напоїв та зґвалтував. Також вона у своїх постах писала, що таких жертв, як вона, було щойнаменше сім.

Однак у звіті поліції йшлося, що Ду рекламувала свою історію, написану з товаришем, щоб підвищити свою власну популярність в інтернеті. Наступні пости Ду з ще більш жахливими подробицями були дійсно опубліковані нею, але написані чоловіком, який хотів отримати вигоду з ситуації.

Потім дівчина заявила, що їй надіслали гроші для врегулювання. Тим часом мати репера Ву повідомила поліції Пекіна, що Ду намагався їх шантажувати. Вона сказала, що в розпачі перевела гроші дівчині.

Однак в цій ситуації винними виявилися ні дівчини, ні артист. Офіційне розслідування показало, що фінансові операції та плутанина були організовані стороннім шахраєм: 23-річним чоловіком із середньою освітою з міста Наньтун, провінція Цзянсу. Спочатку він видавав себе за одну з імовірних жертв Ву, потім за саму Ду, а потім за адвоката Ву у спробі скористатися вірусною ситуацією і вимагати гроші з обох сторін.

У поліції заявили, що заарештували підозрюваного, який вже зізнався в шахрайстві.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-07-23 12:56:16