Місто і регіон

Ремонтуємо майданчики ТПВ – покращуємо сервіс для мешканців!

На жаль, нічого не має вічного і з часом кожна річ іржавіє, пошкоджується, ламається і приходить у подальшому в непридатний для експлуатації стан. Так трапляється і з кожним майданчиком ТПВ та контейнерами для змішаного та роздільного збирання сміття.

Далеко не другорядну участь у їх знищенні виконують мешканці ніжинської громади. Понівечені контейнери для вторсировини з відірваними замками та дверцятами, зім`яті, обгорілі чи просто відірвані та викрадені листи профнастилу, а також відламані та вкрадені металічні частини каркасу майданчика – все це прояви варварства самих ніжинців!

Сучасний майданчик для збору твердих побутових відходів являє собою бетонну основу під контейнери для сміття, металічну огорожу з профнастилу приємного зеленого чи синього кольору та самі контейнери для збору сміття, а також сітчасті контейнери для збору, сортування та переробки сміття на вторинну сировину .

З метою покращення сервісу зі збору та утилізації твердих побутових відходів (ТПВ), працівниками комунального підприємства “ Виробниче управління комунального господарства ” триває дрібний та капітальний ремонт майданчиків ТПВ у Ніжині.

Заздалегідь, працівниками КП “ВУКГ” проведено повне обстеження всіх майданчиків ТПВ по Ніжину, щодо складання кошторису та капітального їх ремонту, а також закуплено матеріали.

Наразі, виконується ремонт каркасів майданчиків та заміна пошкоджених металічних листів огорожі і монтаж їх на місце вкрадених. На черзі ремонт жовтих сітчастих контейнерів для збору вторинної сировини.

Unenizh.org.ua
2023-02-03 14:30:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин