Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Ремонтний автономний дизель-ліхтар отримали комунальні служби громади на Чернігівщини

Ремонтний автономний дизель-ліхтар отримали комунальні служби громади на Чернігівщини

Для потреб комунальних служб Семенівської міської ради на Чернігівщини U-LEAD передала пакет технічної допомоги. Зокрема, громада отримала сучасний ремонтний мобільний автономний дизель-ліхтар, який використовують під час ремонтних робіт.

“Техніка сьогодні потрібна, адже маємо значний обсяг відновлювальних робіт. І такий автономний ліхтар ми використаємо на повну. Вся отримана техніка оформлена по накладним та одразу поставлена на баланс комунальних підприємств”, – розповідає Сергій Деденко, Семенівський міський голова.

Ремонтний автономний дизель-ліхтар отримали комунальні служби громади на Чернігівщини Ремонтний автономний дизель-ліхтар отримали комунальні служби громади на Чернігівщини

До пакета допомоги від U-LEAD також входять бензопили, генератори, відрізна машина. Допомогу також отримали Чернігівська, Корюківська, Носівська, Куликівська, Ладанська, Михайло-Коцюбинська, Новобілоуська, Киселівська, Іванівська, Остерська, Ніжинська, Киїнська, Новобасанська громади регіону.

Всі громади отримують набори допомоги “Ремонт” та “Освітлення”, ще деякі — “Прихисток”. На сьогодні в різній комплектації надійшли частини допомоги з наборів “Ремонт” та “Освітлення”. Це – генератори різної потужності, бензопили з деталями, відрізні машини, пересувні освітлювальні пристрої.

“Сьогодні ми надаємо громадам підтримку, яка допомагає швидко усунути пошкодження та руйнування завданні російськими військами. Далі нас чекає складна робота з відновлення інфраструктури та запуску економічної активності”, – наголосила Ірина Кудрик, керівниця Регіонального офісу “U-LEAD з Європою” в Чернігівській області.

06.05.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин