Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ремонт по-ніжинськи: два десятки використаних віконних рам викинули посеред вулиці

Ніжинці по-різному провели новорічно-різдвяні свята: більшість відпочивала вдома з рідними та близькими, хтось ходив по гостях, а дехто взявся за ремонт. Щоб, як то кажуть, не гаяти часу у новому році.

Днями на ніжинських комунальників чекав черговий неприємний сюрприз: невідомі створили стихійне звалище прямо посеред вул. Покровської. І якщо до переповнених урн або викинутого біля урн сміття працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» вже якось звикли, то до масштабного смітника з використаних віконних і балконних рам – аж ніяк. Причому, власники непотребу навіть не спромоглися витягнути з них скло, адже так швидше і зручніше.

Зі слів заступника начальника КП «ВУКГ» Андрія Гомоляки, хтось дуже ґрунтовно підійшов до виконання ремонту у своєму помешканні (нічого собі хатинка, де стільки вікон!) – на смітник відразу викинуто більше 2 десятків віконних рам. Комунальникам довелося їх утилізувати. 

«На жаль, ми не маємо ані повноважень, ані часу, щоб відшукати власника цього непотребу. Хочеться вчергове звернутися до жителів Ніжина з проханням дбати про своє місто і не створювати стихійні сміттєзвалища», – зауважив представник комунальної служби.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото надано КП «ВУКГ»  

Джерело: uezd.com.ua
2022-01-14 21:22:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин