Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Ремонт мосту на Десною майже завершено

  • Ремонт мосту на Десною майже завершено
  • Ремонт мосту на Десною майже завершено
  • Ремонт мосту на Десною майже завершено

За інформацією товариства з обмеженою відповідальністю «Трансстройкапітал», що виконує роботи з капітального ремонту металевого мосту через р. Десна на автомобільній дорозі місцевого значення О251303 Новгород-Сіверський – Бирине, км 3+120, у рамках програми Президента України “Велике будівництво”, капітальний ремонт майже завершено. Залишилося здійснити демонтаж баржі та обробити анти-грибковою рідиною дерев’яні перила.

Понтонний міст через р. Десна побудований з використанням наплавного мосту НЖМ – 56 та має довжину – 88 метрів. Понтони тримають якорі (по одному якорю на кожну пару понтонів), вагою 2,5 тони кожний, закріплені на дні та вздовж берега. Розвідна частина мосту розміщена на чотирьох парах понтонів. Міст спроєктовано та побудовано таким чином, що не потребує розведення при проходженні осінньої шуги, розведення здійснюватиметься лише під час весняного льодоходу.

Спеціалісти товариства з обмеженою відповідальністю «Трансстройкапітал» несуть повну відповідальність за збереження частин мосту до моменту передачі моста Замовнику (управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації) .

Експлуатація мосту до моменту передачі Замовнику – ЗАБОРОНЕНА.

Відповідні дорожні знаки встановлені.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

10.01.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова