Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ремонт дороги Р-67 Ніжин-Прилуки дійшов до Хвилівки


Цьогоріч охопили ремонтом ділянку дороги Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин від розворотного кола з трасою Київ – Суми до Хвилівки Ніжинського району. У наступному році роботи активно вестимуться по об’їзній Ніжина – на ділянці до Зруба. Загальна протяжність ремонту – 75 кілометрів. 50 км робимо у 2020-му, наступні 25 км – у 2021-му. Повністю завершити ремонтні роботи на ділянці дороги Р-67 Ніжин – Прилуки плануємо до травня 2021 року, повідомляє ch.ukravtodor.gov.ua.

Зараз підрядник займатиметься облаштуванням дороги засобами безпеки дорожнього руху та освітленням в населених пунктах, підсипанням укосів дороги.

Підрядна організація – ТОВ “Спільне українсько-німецьке підприємство “Автострада”.

В процесі ремонту тут:

– укладається нове підсилене покриття (товщиною більше 40 сантиметрів)

– укріплюються узбіччя

– ремонтується сім мостів

– по населеним пунктам встановлюється освітлення та відеокамери

– встановлюються нові дорожні автопівільйони

– облаштовується уся необхідна інфраструктура для організації безпеки дорожнього руху (знаки, напрямні стовпчики, металеве бар’єрне огородження, розмітка тощо).

Такі масштабні ремонтні роботи траса Ніжин – Прилуки бачить уперше за 50 років. А навантаження на неї чимале – до 4 тисяч авто на добу, причому значна частка – це великоваговики.

В рамках Програми президента України #Велике_будівництво у 2020 році у Чернігівській області планується охопити ремонтом 196 км доріг державного значення.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: mynizhyn.com
2020-11-16 14:30:03