Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Місто і регіон

Ремонт дороги на межі Ніжинського та Бобровицького районів розпочато

Розпочато роботи з регенерації основи дороги на межі Ніжинського та Бобровицького районів. Проєкт розрахований на два роки. 

Дорога була збудована понад 50 років тому, з тих пір ремонтується уперше. Сітки тріщин, ямковість, деформації, суцільна руйнація покриття – це те, що тривалий час бачив кожен, хто їхав цією дорогою. Ця траса забезпечує рух транзитного транспорту, в тому числі приймає на себе чималий потік великовагового вантажного. Дорога з’єднує об’єкти національного і культурного надбання природно-заповідного фонду, в тому числі з Ічнянським Національним парком. Це соціально важливий маршрут для місцевих жителів, адже це дорога для шкільних автобусів та маршрут екстреної медичної допомоги.

Підчас ремонту тут планується посилити основу, влаштувати два шари асфальтобетону (вирівнюючий та верхній), укріпити узбіччя, облаштувати сучасними засобами організації безпеки дорожнього руху.

В межах програми президента України «Велике будівництво» у Чернігівській області у 2020 році ремонтами планується охопити 196 км доріг державного значення.

Джерело: ch.ukravtodor.gov.ua

Джерело: mynizhyn.com
2020-10-23 13:32:03