Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Реконструкцію багатоповерхівки по вул. Московській у Ніжині завершено

Сайт «УН» вже повідомляв про те, що у Ніжині по вул. Московській, 54 Г триває реконструкція фасаду багатоповерхового будинку. Наразі, зі слів голови ОСББ «Ніжинець» Людмили Коваленко, роботи вже завершені – будівля пофарбована у три кольори: лимонний, коричневий і помаранчевий.

Останній раз зовнішні стіни багатоповерхівки фарбували у світло-рожевий приблизно у 2007—2008 роках, а от внутрішні — ніколи. І тут — така нагода!

«Кольори на вибір запропонували нам представники відділу архітектури та містобудування Ніжинської міської ради. Ми відразу попередили: тільки без яскравих тонів. Порадились. Спільно обрали два кольори: лимонний і коричневий. Вже пізніше додали помаранчевий. Він ніби не псує загальний вигляд. В принципі те, що ми бачимо, нам подобається. Це зовсім не те, що було раніше — звичайна червона цегла», — підкреслила Людмила Борисівна.

Підрядники, а роботи виконувало Управління житлово-комунального господарства та будівництва, працювали на об’єкті протягом місяця. Була задіяна автовишка.

На одній з останніх нарад Ніжинський міський голова Олександр Кодола  зауважив, що було б непогано, якби на цій та інших будівлях з’явилися ще й мурали. Щоб будинки стали окрасою міста і навіть району.

«Ми підтримуємо пропозицію міського голови щодо муралу. Але хочемо, щоб картина була скромною та в українському стилі. Без зайвих деталей. Адже будинок у нас тепер сам по собі яскравий», — поділилася думкою голова ОСББ.

Нагадаємо: Реконструкція будинку проводилася у рамках цільової міської Програми «Співфінансування робіт з ремонту та утримання фасадів багатоповерхових житлових будинків центральних вулиць та вулиць історичної частини м. Ніжина на 2021 рік». Згідно з Програмою, на реконструкцію фасаду вказаного будинку виділено 327 тис. гривень. Співфінансування  співвласників склало 5%.

Мешканці багатоповерхівки вдячні місцевій владі на чолі з Олександром Кодолою за можливість реалізовувати такі Програми.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-01 20:58:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин