Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Реконструкція в обласній лікарні наближається до завершення

Реконструкція в обласній лікарні наближається до завершення

У межах програми Президента України «Велике будівництво» завершується ремонт в отоларингологічному відділенні Чернігівської обласної лікарні. Розташоване воно у хірургічному корпусі.

Оновлене відділення заплановано відкрити на початку наступного року. Після реконструкції щелепно-лицьова та ЛОР-хірургія матимуть окремі операційні. Умови надання послуг стануть краще, їхній перелік розшириться, а виграють від цього і пацієнти, і лікарі.

Проєкт реалізується коштом Державного фонду регіонального розвитку за співфінансування з обласного бюджету. Загальна вартість робіт та закупки необхідного обладнання перевищує 10 мільйонів гривень.

Реконструкція в обласній лікарні наближається до завершення Реконструкція в обласній лікарні наближається до завершення Реконструкція в обласній лікарні наближається до завершення Реконструкція в обласній лікарні наближається до завершення Реконструкція в обласній лікарні наближається до завершення Реконструкція в обласній лікарні наближається до завершення Реконструкція в обласній лікарні наближається до завершення Реконструкція в обласній лікарні наближається до завершення Реконструкція в обласній лікарні наближається до завершення Реконструкція в обласній лікарні наближається до завершення Реконструкція в обласній лікарні наближається до завершення

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

17.12.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин