Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Реконструкцію Центрального парку у Чернігові хочуть розпочати вже у 2022 році

Реконструкцію Центрального парку у Чернігові хочуть розпочати вже у 2022 році

Оновлювати Центральний парк культури та відпочинку у Чернігові будуть відповідно до ескізу, який нині розробляють.

Про це виданню «Семь дней» повідомив начальник міського управління ЖКГ Ярослав Куц.

За його словами, позаду перший етап, коли відбулося погодження ідеї, передпроєктної пропозиції.

«Зараз пішов другий етап – ескіз. Тобто, цей проект поділений на 13 міні-проєктів. Це верхня частина Горсаду, сходи і «Стежка здоров`я». Плюс треба закласти всі мережі – електрику, воду, каналізацію. І ми робимо ескіз – точне пророблення того, що має бути. Після його затвердження почнемо проектування, в матеріалах і з вартістю. Упродовж цього року стовідсотково буде проєкт першої черги (верхньої частини). Якщо будуть кошти, то наступного року розпочнемо роботи», – зауважив Куц.

Нагадаємо, у травні 2019 року харківське архітектурне бюро «Сіті-Дизайн» представило проектне рішення щодо реконструкції парку та частини лісопарку Кордівка. За попередніми розрахунками, вартість усього проекту перевищувала 1,9 мільярда гривень. Частину суми пропонували одержати від держави, решту – від інвесторів.

Оновлений парк мав, за задумом, поєднати цілих 5: міський сад, атракціони, спортивний, лісопарк та нову набережну. По усій території хотіли зробити розчищені канали із системою човнових станцій. Окрасою парку проєктанти називали літній амфітеатр із плавучою сценою. Чернігівські архітектори схвалили проектне рішення. Міський голова Владислав Атрошенко згодом наполіг на включенні до нього канатної дороги. Масштабне будівництво планували завершити упродовж 3-5 років.

Фото – ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
25.05.2021