Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Редакція Високого Валу вітає всіх з Новим Роком!

Редакція Високого Валу вітає всіх з Новим Роком!

Дорогі наші читачі!

Ось і добігає кінця 2020 рік. І все, що можна сказати про цей рік — це нарешті… Нарешті він закінчується.

Він був для всіх нас дуже насичений на різноманітні події. Здебільшого, вони мали негативний характер. Проте ми не будемо зараз їх згадувати, адже всі ті, хто нас читає, завжди у курсі найактуальніших та найгарячіших новин.

Разом з нами ви, любі читачі, і раділи, і обурювались, і захоплювалися, і гнівалися, та критикували… Загалом, випробували всі емоції, які можуть викликати новини від Високого Валу.

Проте, нагадаємо — все те, що ми публікуємо, перевірено та заслуговує на довіру. Адже наші новини завжди були та залишаються об'єктивними та неупередженими.

Ми й надалі обіцяємо, що будемо приносити в ваш дім тільки свіжі, актуальні, а головне — правдиві новини. Також маємо надію, що ви, наші любі читачі, й надалі залишитеся з нами, бо все, що ми робимо, то робимо заради вас.

Крім того, з гордістю заявляємо, що за цей рік команда Високого Валу оприлюднила 7 535 новин, а це, в середньому, 628 новин у місяць. Також, наша спільнота у Facebook протягом року «зросла» на 15 тисяч підписників.

Дякуємо вам за вашу підтримку, доброзичливість та конструктивну критику.

Редакція Високого Валу вітає всіх з Новим Роком!

Команда Високого Валу бажає вам, наші читачі, здоров’я, кохання, достатку, сімейного затишку та мирного неба над головою! Нехай символ прийдешнього, 2021 року Білий Бик, буде прихильний до вас!

З Новим роком!

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
31.12.2020