Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ребел Вілсон вважає, що Адель її ненавидить – причина

Австралійська акторка Ребел Вілсон вважає, що її ненавидить британська співачка Адель. Зірка фільму Шахрайки розповіла, чому так думає.

Чому Адель не любить Ребел Вілсон

У своїх нових мемуарах Rebel Rising акторка розповіла, що Адель її ненавидить через те, що їх могли плутати через зайву вагу.

– Деякі акторки образилися б, якби я назвала їхніх великих розмірів у цій книжці, тому я маю бути обережною у своїх словах. Ось чому, я думаю, Адель ненавидить мене. Був момент, коли вона стала більшою, і деякі люди плутали нас одна з одною… Я це припускаю, тому що, чесно кажучи, ніколи її не питала про це, – зазначила Вілсон.

Ребел додає, що вони перетиналися на кількох публічних заходах, і коли вона підходила до Адель, та буквально відверталася від неї.

Зараз дивляться

– Начебто моя повнота могла б передатися їй, якби я перебував поруч із нею понад тридцять секунд. Очевидно, їй не подобалося, коли її порівнювали з Товстою Емі, – заявив Вілсон, маючи на увазі свою героїню у фільмі Ідеальний голос.

Сама Адель з цього приводу не висловлювалася, тому це лише припущення і спостереження Вілсон.

До слова, раніше 44-річна Ребел Вілсон зізналася, коли втратила цноту. Сталося це, коли акторці було 35 років.

За словами Ребел, саме в цьому віці вона відчула, що готова, а тому, на її думку, не всі повинні втрачати цноту в підлітковому віці.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-01 17:00:12