Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Реакція ООН на атаки у Татарстані: Дюжаррік пояснив свої слова

Речник генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррік заявив, що відповів би по-іншому щодо атаки об’єктів у Татарстані, оскільки просто неправильно почув запитання.

– Я неправильно почув запитання. Якби запитали ще раз, я так би не відповів, – так на запит про коментар журналістки Голосу Америки Наталії Леонової стосовно заклику ООН припинити удари по “цивільній інфраструктурі” Росії в контексті атаки об’єктів в Татарстані відповів речник генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррік.

Відповідаючи на запит видання речник уточнив: “Ми маємо чітку позицію – ми хочемо, щоб було покладено край цьому конфлікту відповідно до відповідних резолюцій Генеральної Асамблеї, міжнародного права та територіальної цілісності України”.

Під час брифінгу Дюжаррік також нагадав, що тривають удари Росії по критично важливій інфраструктурі України.

Зараз дивляться

– Переходячи до України, наші колеги з Управління з координації гуманітарних питань повідомляють нам, що, у той час, як тривають бойові дії та атаки на критично важливу інфраструктуру, гуманітарні працівники надають підтримку людям по всій країні — включно з прифронтовими районами, – сказав він.

ООН про атаки у Татарстані

2 квітня під час брифінгу речник Стефан Дюжаррік назвала підприємства у Татарстані “цивільною інфраструктурою” та закликала припинити удари.

Це стало реакцією ООН на удари безпілотників літкового типу по підприємствах у російській республіці Татарстан, а саме в населених пунктах Єлабуга та Нижньокамськ.

За інформацією джерел Фактів ICTV в силових структурах, удари були здійснені завдяки спільним зусиллям СБУ та ГУР.

Фото: Цаплієнко

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-04 20:07:47