Україна і світ

Разумков зустрівся з президенткою Естонії Кальюлайд: обговорили діджиталізацію реформ

Разумков зустрівся з президенткою Естонії Кальюлайд: обговорили діджиталізацію реформ

Після чергового пленарного засідання голова Верховної Ради Дмитро Разумков провів зустріч з президенткою Естонії Керсті Кальюлайд. Політики обговорили впровадження електронних сервісів в Україні.

Україна готова застосувати досвід естонії у діджиталізації реформ, зявив за результатами зустрічі Дмитро Разумков.

Нам є чому повчитися у країни, яка стала лідером у впровадженні електронних сервісів. Про це поспілкувалися з президенткою Естонії Керсті Кальюлайд. Також подякував за стійке партнерство між нашими державами та велику підтримку України за багатьма напрямками,
– заявив спікер Верховної Ради.

Разумков також наголосив, що Естонія завжди підтримувала територіальну цілісність та суверенітет України, а також є стійким партнерів у просуванні інтересів держави у Європейському Союзі.

Резюмуючи, голова Верховної Ради висловив сподівання, що міждержавні відносини залишаться такими ж стійкими і дружніми, як і багато років до цього.

Що ще відомо про візит Кальюлайд до України?Керсті Кальюлайд прибула до України, аби взяти участь у Європейському ялтинському форумі-2019 (YES-2019), який стартує у п’ятницю, 13 вересня. Того ж дня у неї запланована зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
12.09.2019