Україна і світ

Разумков: Слабо уявляю коаліцію партій “Слуга народу” і “ЄС”

Раніше лідер “ЄС” Петро Порошенко заявив, що його партія “готова підставити плече” пропрезидентській політсилі

Джерело: 112.ua

Разумков: Слабо уявляю коаліцію партій "Слуга народу" і "ЄС"

Голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков заявив, що слабо уявляє коаліцію з “Європейської солідарністю” Петра Порошенка. Про це він сказав увечері в день парламентських виборів.

У відповідь на прохання прокоментувати пропозицію Порошенка “підставити плече у разі продовження євроінтеграційної політики” Разумков сказав: “Ви розумієте, на жаль, в українській політиці часто плутають “підставити плече” і “підставити підніжку”. … Я свою думку скажу, я слабо собі уявляю таке об’єднання”.

Раніше, виступаючи після оголошення попередніх результатів екзит-полів лідер “ЄС” Петро Порошенко заявив про готовність підставити плече пропрезидентській силі в разі збереження євроінтеграційного курсу.

Новини за темою: Хто проходить в Раду: Поіменний список майбутніх депутатів

Як відомо, сьогодні в Україні відбулися позачергові парламентські вибори.

Екзит-пол “112 Україна” встановив, що за даними на 18:00 до Верховної Ради пройдуть політсили: “Слуга народу” – 42,7%, “Опозиційна платформа – За життя” – 12,9%, “ЄС” – 8,8%, “Батьківщина” – 8,5%, “Голос” – 6,5%.

За даними Національного екзит-полу, станом на 18:00 до Верховної Ради проходить п’ять партій з такими результатами: “Слуга народу” – 43,9%, “Опозиційна платформа – За життя” – 11,5%, “ЄС” – 8,9%, “Батьківщина” – 7,6%, “Голос” – 6,3%.

Відповідно до екзит-полу “Соціс” і КВУ, прохідний бар’єр подолали: “Слуга народу” – 44,7%, “Опозиційна платформа – За життя” – 12,2%, “ЄС” – 8,5%, “Батьківщина” – 7,6%, “Голос” – 5,9%.

Попередні дані екзит-полу “ТСН” не дуже відрізняються: “Слуга народу” – 44,4%, “Опозиційна платформа – За життя” – 12,5%, “ЄС” – 8,5%, “Батьківщина” – 7,7%, “Голос” – 6%.

Джерело: www.112.ua