Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Ранок, 23 березня. У Ніжині всі служби працюють у штатному режимі

23 березня, двадцять восьма доба героїчного протистояння українського народу російському воєнному вторгненню

Ситуація в Ніжині без змін, під контролем ЗСУ та ТерОборони.

Сьогодні триває виплата пенсій через відділення «Укрпошти».

Всі комунальні служби працюють у штатному режимі. Усі котельні працюють з 10 до 15 години, окрім однієї. Місто забезпечене водою, теплом, електрикою.

Лікарня працює в штатному режимі. За ніч у пологовому будинку народилися 1 хлопчик та 1 дівчинка. Стоматполіклініка безкоштовно надає допомогу військовим. Завдяки додатково отриманому вчора інсуліну ще більше інсулінозалежних людей забезпечені життєво важливими ліками.

Місто забезпечене продуктами, працюють не всі торговельні мережі та торгові точки, але за можливості продукти у магазини завозяться.

Робочі групи продовжують роботу. вчора була здійснена перевірка на колгоспному ринку та у мікрорайоні Космонавтів. У разі виявлення порушень (завищених цін, збільшення норми відпуску на одну людину), звертайтесь за телефоном: 098 393 86 96. У разі відмови суб’єктами господарювання щодо можливості розрахунку платіжними картками просимо ніжинців звертатися на «гарячу лінію»: 0-800-501-007.

Вчора видали 600 пакунків медичним працівникам. Сьогодні плануємо сформувати 150 пакунків медпрацівникам пологового будинку та “швидкої2 допомоги.

Щодо допомоги внутрішньо переміщеним особам: відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №269 від 13 березня 2022 року, держава через місцеві органи соціального захисту населення або ЦНАПи найближчим часом буде видавати довідку, де зазначено місце реєстрації особи. На сьогодні у Ніжині 118 ВПО. Механізм допомоги таким сім’ям буде розроблений найближчим часом. Сьогодні для консультацій особам, які прибули до Ніжина із територій, де ведуться активні бойові дії, можна звернутися за телефоном: 099 249 22 09.

Ніжинці, тримаємось і віримо в Перемогу! Все буде Україна! 🇺🇦

З повагою Ніжинський міський голова Олександр Кодола

Джерело: uezd.com.ua
2022-03-23 14:04:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин