Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Ранковий потяг із Ніжина до Києва хочуть скасувати

Ранковий потяг із Ніжина до Києва хочуть скасувати

Жителі міста Ніжин стурбовані тим, що «Укрзалізниця» планує з 28 березня 2021 року скасувати зупинку на станції Ніжин пасажирського потягу №779/780 сполученням «Суми – Київ». Це вже не перша спроба залишити місто Ніжин без можливості доїхати на роботу до Києва, повідомляє mynizhyn.

Про це йдеться у зверненні до міністра інфраструктури та регіональної філії «Південно-західна залізниця», яке опублікував ніжинець Valentin Dmitrievich.

Так, на залізничну станцію Ніжин, де зупиняється поїзд №779/780, надійшли повідомлення, що потяг із 28 березня 2021 року не буде зупинятися на чотирьох станціях, щоб прискорити потяг, але пришвидшення становитиме лише 10 хвилин.

Для ніжинців потяг №779/780 практично єдиний найшвидший, найвигідніший спосіб дістатися до Києва.

У випадку ухвалення рішення про припинення зупинки цього потягу в місті Ніжин великий регіон залишиться без нормального сполучення зі столицею та іншими регіонами. Цим потягом користуються студенти, працівники низки підприємств, установ тощо.

«З огляду на соціальне значення, в нинішньому графіку руху поїздів на 2021-2022 рік просимо зберегти зупинку поїзда №779/780 на станції Ніжин сполученням «Суми – Київ», повернути потяг «Шостка – Київ», а також щоденне курсування потягу № 866/864 «Київ –Неданчичі», – зазначається у зверненні.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

05.03.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова