Україна і світ

Ракетні удари по Охтирці: п’ятеро поранених, пошкоджені будинки та храм

Будівельні матеріали м.Ніжин

Вранці 17 травня російські війська вдарили ракетами по Охтирці у Сумській області. П’ять ворожих ракет влучили по мирним цивільним об’єктам та спричинили чимало руйнувань. Виникли пожежі на складських приміщеннях.

Глава Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький зазначив, що ударною хвилею пошкодило вхідні двері до під’їзду двоповерхового будинку, мирні жителі опинилися заблокованими всередині.

За його словами, постраждало чимало приватних будинків. Загалом ворожі ракети вдарили по центральній частині міста Охтирка та масиву Дачний. Відомо щонайменше про п’ятьох поранених людей внаслідок сьогоднішнього удару по місту.

Крім того, у місцевому храмі повибивало вікна, а дитячий садок Казка зазнав руйнувань. Живицький нагадав, що його вже бомбили російські війська у перші дні повномасштабної війни в Україні, тоді тут загинули мирні жителі.

Роботи з відновлення Сумщини продовжуються. У Тростянці продовжують розбирати завали місцевої лікарні, а в Охтирці демонтують конструкції на території Охтирської ТЕЦ. У цих громадах комунальні служби прибирають та здійснюють благоустрій території. У Воронежі фахівці оглядають та фіксують на фотографіях руйнування будівель, які минулого тижня пошкодило ворожим ракетним ударом.

Джерело: Сумська ОВА

Фото: Сумська ОВА

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-17 13:15:13

Магазин Автозапчастин м.Ніжин