Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Радник міністра МВС назвав дві причини обстрілу Росією власних територій

Радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко окреслив дві причини, через які Росія обстрілює власні території. Перша з них полягає у тому, аби обстрілами виправдати загальну мобілізацію, адже скритий призов провалився.

– РФ  пробує включати історію, більш інформаційно, ніж реально про запровадження повної мобілізації населення, якщо все погано піде на Донбасі. Для цього їм і потрібен обстріл власних територій, – каже Денисенко.

Друга причина полягає у тому, що велика маса населення Росії не може відповісти для себе на питання, навіщо вони встрягли в цю війну.

– Попри те, що 80% це (війну в Україні, – Ред.) підтрумує, але на питання, а навіщо ми це робимо, відповіді у них немає. А при погіршенні економічної ситуації через кілька місяців, все частіше будуть запитувати, навіщо ми сюди залізли. І тут будуть витягуватися фотографії, як “українці-фашисти” “обстрілювали” їх села. Дуже важливо, що при всіх цих страшний обстрілях немає жертв, – каже радник міністра.


Також він зазначив, що ембарго на енергоносії з боку Європи – це був би ключовий удар по екноміці Росії.

– Якби ввели ембарго, то це був би найболючіший удар, який тільки можливий, другий – це санкції проти Сбербанку, – додає Денисенко.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-21 01:02:18

Магазин Автозапчастин м.Ніжин