Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Раді пропонують заборонити на радіо і ТБ заперечувати агресію РФ проти України

Фракція Слуга народу пропонує заборонити телерадіоорганізаціям висловлювання, які заперечують факти військової агресії РФ, окупацію Росією частини територій України та ведення гібридної війни проти України.

Законопроект №4188 зареєстрував у Верховній Раді народний депутат Олег Дунда.

Документ пропонує зобов’язати Національну раду з питань телебачення і радіомовлення штрафувати телерадіоорганізації у разі порушення цієї норми.

Крім того, якщо порушення не усунули протягом місяця після застосування штрафу, а також в разі повторного штрафу за порушення цього ж положення закону, пропонується, щоб Нацрада зверталася до суду з позовом про анулювання ліцензії на мовлення телерадіоорганізації або анулювання ліцензії провайдера.

Також документ передбачає, якщо висловлювання, які містять заперечення факту військової агресії РФ проти України, транслювалися і поширювалися без попереднього запису і були у виступах, репліках особи, яка не є працівником телерадіоорганізації, то компанія не несе відповідальності за ці порушення.

Разом з тим, очільник Мінкульту Олександр Ткаченко заявив, що міністерство запустить цьогоріч проект медіаграмотності.

На його думку, це дозволить, принаймні на рівні споживача, починати відрізняти фейки від фактів, та почати мислити критично.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-10-07 14:25:43