Україна і світ

Рада Європи не зверталася до Держприкордонслужби з приводу візиту Міятович до Криму

У Раді Європи відзначили, що візит Міятович в Крим ще не підтверджений

Джерело: 112.ua

Рада Європи не зверталася до Держприкордонслужби з приводу візиту Міятович до Криму

Рада Європи на зверталася до Державної прикордонної служби України з приводу візиту комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович до Криму. Про це повідомив радник голови ДПСУ Олег Слободян в коментарі УНН.

“… ніяких звернень до ДПСУ від Ради Європи не надходило”, – прокоментував Слободян інформацію про візит Міятович до Криму.

Новини за темою: Клімкін обговорив з Дунею Міятович ситуацію з українськими політв’язнями в Росії та Криму

На питання інформагентства про те, чи зверталася комісар Міятович до українських уповноважених органів з приводу візиту до Криму, у Раді Європи відповіли: “В заяві Уповноваженого сказано, що цей візит ще не підтверджений і існує багато питань, які необхідно роз’яснити для того, щоб вона могла займатися правозахисною діяльністю на півострові”.

Новини за темою: Дуня Міятович – новий комісар Ради Європи з прав людини, – Кулеба

У Раді Європи пообіцяли повідомити пресі інформацію про візит, як тільки вона буде підтверджена.

Нагадаємо, раніше “Європейська правда” і “Радіо свобода” з посиланням на прес-службу Офісу комісара з прав людини Ради Європи процитували слова Дуні Міятович про те, що вона дійсно має намір відвідати анексований Крим, але “поки це ще треба підтвердити”.

Разом з тим, міністр закордонних справ Павло Клімкін назвав “розводом” інформацію про візит комісара Ради Європи Дуні Міятович до анексованого Криму. Він зазначив, що такий візит повинен узгоджуватися з українською владою і відбуватися за українським законодавством.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua