Україна і світ

Рабінович: Якщо Зеленський не припинить війну, це не буде нашим розчаруванням

Джерело : www.112.ua

Скріншот відео

Мир – це компроміс, і коли ще не став президентом Володимир Зеленський пропонує посилювати санкції проти Росії – він йде шляхом нинішнього глави держави Петра Порошенка. Про це заявив народний депутат, голова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабинович в ефірі телеканалу”112 Україна”.

“Хлопці, ви самі обираєте свою долю, і Зеленський сам вибирає свою долю. Якщо він хоче принести мир країні – у нього така можливість сьогодні є. Якщо він хоче припинити риторику військової конфронтації – у нього така можливість є. Для чого він, ще не вступивши на посаду, робить якісь речі, щоб розхитати ситуацію, – я не розумію. Я буду сподіватися, що це роблять несанкціоновано його помічники”, – зазначив депутат.

“Якщо Зеленський, розповідаючи що завгодно, не принесе мир в нашій країні, не знайде можливість нормально сісти за стіл переговорів і вирішити ці питання з Росією, “ЛНР”, “ДНР”, якщо Зеленський не припинить війну – це не буде нашим розчаруванням, тому що він нас вже не може розчарувати, він нас зачарував тим, щоб переміг Порошенко, ми просто нормально і виважено підемо на осінні парламентські вибори”, – додав Рабінович.

Раніше Зеленський попередив Росію, що мова ультиматумів і погроз – не кращий метод досягнення миру на Донбасі.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-30 09:03:21

Close