Україна і світ

Рабінович: Якщо буде більшість у майбутній ВР “Слуги народу” – це національне божевілля

Рабінович: Якщо буде більшість у майбутній ВР "Слуги народу" – це національне божевілля

Співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович назвав національним божевіллям, якщо партія президента Володимира Зеленського “Слуга народу” створить більшість у Верховній Раді наступного скликання. Про це він заявив в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Джерело: 112.ua

“Тому сьогодні вырисовывающийся парламент, в якому реальне більшість може взяти партія Зеленського, яку ніколи ніхто в очі не бачив, яка в основному на 80% складається з обдарувань зі сцени – я думаю, що це національне божевілля. Якщо завтра, не дай бог, захворієш, і до вас прийде симпатичний молодий лікар з “95 кварталу”, ви не дасте йому себе лікувати, тому що він симпатичний, добрий, розумний, але вам вилікуватися треба, а не потанцювати з ним”, – сказав Рабінович.

Водночас він підкреслив, що Зеленський був потрібен українцям як президент.

“Мало того, нам, напевно, потрібен був Зеленський, тому що по-перше нам не потрібен був Порошенко, по-друге хоч щось нове з ним прийде. Може, вони через три роки схаменуться, може, вони скажуть, що “так, ми неправильно зробили”. Але ми чекати не можемо, тому давайте збалансуємо парламент. Давайте – дивіться, два головних гасла, проти яких ми будемо боротися, ну, крім світу і економіки, це само собою, мало того, ми це будемо робити. Ми не повинні дати продати землю, і я хочу, щоб це було гаслом номер один, тому що це головна комбінація, яку з нами хочуть провернути. І друге – ви мене тисячу разів перепрошую, мене лаяли за вчорашній ефір, а я не розумію, за що мене лають. Я кажу, що заклик Вакарчука до легалізації одностатевих шлюбів – це не українська національна ідея, що гей-паради, які проходять на наших вулицях – це не українська національна ідея. Якщо вся суть Європи полягає в тому, що ми повинні бідні, голодні працювати на плантаціях, і при цьому обов’язково брати участь в гей-парадах – ну, це не Європа, нам це не треба, люди добрі. Ми краще давайте побудуємо у себе сильну нормальну країну. І я не розумію, чому ми в своїй країні на своїх вулицях боїмося сказати, що це протиприродно для наших дітей, чому ми боїмося сказати? І мені ще кажуть, “як ви можете таке говорити?”. Так ви зобов’язані це все говорити, інакше що ми робимо? У школах, люди, у школах викладають цю єресь! Що ми робимо? Захопили владу половина цих…покерів”, – додав Рабінович.

Раніше Рабінович заявляв, що після парламентських виборів і створення коаліції, партія Володимира Зеленського “Слуга народу” планує займатися важливими для країни питаннями, а розпродати українську землю і легалізувати гей-шлюби. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua