Україна і світ

Рабінович хоче бачити в партійному списку “Опозиційної платформи – За життя” мерів великих міст

Джерело : www.112.ua

Скріншот відео

Для того, щоб перемагати, одному не треба – треба збирати людей. Про це заявив народний депутат, голова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович в ефірі телеканалу”112 Україна”.

“Коли ти збираєш людей – це компроміс, подобається тобі це чи не подобається. Я коли об’єднувався з групою Юрія Бойка, я не можу сказати, що всі члени цієї групи мені подобаються. Ну і що, яка різниця мої виборцям, подобається мені той чи інший політики чи ні? Вони хочуть, щоб ми консолідувалися і перемагали тих, хто вбиває країну”, – сказав він.

Рабінович також назвав, кого хотів би бачити в партійному списку. “У списках партії я хочу бачити мерів великих міст – Кернеса, Труханова, Мамая та інших… для них інтереси міста вище за свої. Я буду запрошувати і тих, кого вони будуть рекомендувати. Якщо якісь люди мені не подобаються, але це допомагає мені зміцнитися в регіоні, я зобов’язаний це робити, якщо я не дурень і не брехун”, – додав парламентарій.

Раніше Рабінович повідомив, що “Опозиційна платформа – За життя” вже почала парламентську кампанію. парламентарій вважає, що найбільше досягнення президентських виборів це те, що українці відчули ціну свого голосу.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-29 22:47:09

Close