Україна і світ

Рабінович: Українську мову треба обов’язково вчити

Джерело : www.112.ua

Скріншот відео

Народний депутат, голова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабунович вважає що обов’язково треба вчити українську мову. “Я не думаю, що російськомовні громадяни України люблять її менше, ніж ті, хто кажуть спивучою мовою… я думаю, що ми всі любимо Україну, просто ми так народилися, що один говорив російською, ми були єдиною великою родиною. Потім, коли всі ці політичні діячі зробили нас багатьма країнами… залишилося багато людей, які не так добре говорять українською мовою…Я вважаю, що обов’язково треба вчити українську мову. Це дуже важливо і мої діти вчать його”, – заявив він в ефірі телеканалу”112 Україна”.

Водночас Рабінович зазначив, що сам думає російською мовою і таких як він в Україні мільйони.

“Але я-то вже мислю як-то російською мовою і мільйон людей, таких як я мислять російською мовою. Якщо ви вважає, що зламаєте нас, зробить якимись моральними виродкам, які не мають права ні почути спектакль, ні вірш – подивимося, чи вийде це у вас чи ні. Чим більше будете ламати – тим більше будуть дивитися російських фільмів, чим більше ви забороняли – тим більше на YouTube дивляться зовсім інші речі. Забороніть YouTube? Я думаю, у вас вже немає на це часу”,– додав депутат.

Як повідомлялося, чотири депутати від “Опозиційної платформи – За життя” зареєстрували постанову, забороняє спікеру Верховної Ради підписувати мовний закон.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-29 22:23:38

Close