Україна і світ

Рабінович про розподіл комітетів: “Опозиційна платформа – За життя” не буде брати подачки, ми прийшли працювати

Рабінович про розподіл комітетів: "Опозиційна платформа – За життя" не буде брати подачки, ми прийшли працювати

“Опозиційна платформа – За життя” не буде брати подачки у вигляді парламентських комітетів. Про це заявив співголова партії Вадим Рабінович на брифінгу журналістам у понеділок, 26 серпня.

Джерело: 112.ua

“Я думаю, вони хочуть роздати всім по комітетам, щоб мовчали і слухали їх всіх, ми не будемо брати подачки, можу вам відразу сказати. Ми отримаємо те, що нам належить по Конституції України і Закону про регламент, або придумувати собі м’яке крісло під зад, щоб подлизовать зад – такого не буде”, – сказав він.

Рабинович також зазначив, що президент не може зменшити кількість депутатів у Верховній Раді, це повноваження парламенту.

“Я взагалі не до кінця розумію, що відбувається. Зниження кількості депутатів – це справа, звичайно, хороше, вчора було оголошено. Але немає такого в Конституції, не це вирішує президент, а Верховна Рада. Ми живемо в парламентсько-президентській республіці, а у нас весь час одне і те ж.

Не треба з барського плеча щось давати, треба те, що належить. Наприклад, нам належить 2-3 комітету в залежності від того, як рахувати будуть. Ну віддайте 2-3. Належить там іншим по одному – ну віддайте. Чому ось це скидають з панського плеча, починається торгівля? Віце-спікер, безумовно, належить партії, яка посіла друге місце. Його продали вже на бік кудись”, – додав депутат.

Раніше голова політради “Опозиційної платформи ‒ За життя” Віктор Медведчук заявляв, що партія буде вимагати виконання закону про розподіл керівних посад у комітетах. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua