Україна і світ

Рабінович: Патріоти позбавили нас Криму

Рабінович: Патріоти позбавили нас Криму

Співголова партії “Опозиційна платформа – За життя” Вадим Рабінович вважає, що патріоти позбавили Україну Криму. Про це він заявив в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Джерело: 112.ua

“Зате патріоти вже позбавили нас Криму, а я вважаю, що він проданий, і це потребує окремої розмови. Те, що сталося в Донецьку, те, що сталося в Луганську, не повинно було так скінчитися, і розповіді про те багатьох політиків, які сюди приходять і кажуть, що треба відокремити парканом, все, – це найбільші злочинці, негідники і сепаратисти”, – сказав він.

Рабінович також підкреслив, що це українська земля і ніхто не має права їй торгувати. “Люди, ми не повинні продавати свою землю, ні  віддавати її шматками комусь. І це… я просто… як нам мізки …. Ось це патріоти. Патріоти, в результаті діяльності яких, ми втратили частину територій, чого не було останні 70 років, вбили промисловість, знищили на потребу якимось незрозумілим Соросам свою економіку, вбили Карпати, вбили пенсіонерів, вбили медицину – за що? За що? Це патріотизм? Це патріотизм? А Медведчук, який їде в Москву і просить, давайте знизимо ціну на 25% – він не патріот. Значить, купити дорожче – патріотично, подешевше – ні. Може, ми переплутали щось в своїй голові?” – додав Рабінович.

Раніше голова політради партії “Опозиційна платформа ‒ За життя” Віктор Медведчук заявив, що в розмовах з президентом Росії Володимиром Путіним називає Крим українською територією.

Джерело: www.112.ua