Україна і світ

Рабінович: Комітет з питань вирішення проблем Донбасу повинен бути створений, адже повернення миру – це найголовніше на сьогодні

Рабінович: Комітет з питань вирішення проблем Донбасу повинен бути створений, адже повернення миру – це найголовніше на сьогодні

Джерело: 112.ua

Комітет з питань комплексного вирішення проблем Донбасу повинен бути створений, адже повернення миру – це найголовніше на сьогодні.

Про це співголова партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Вадим Рабинович заявив в ході засідання підгрупи Підготовчої депутатської групи Верховної Ради IX скликання.

Він акцентував на необхідності створення парламентського Комітету з питань комплексного вирішення проблем Донецької і Луганської областей.

“Ми не маємо права опускати руки та не боротися за мир в нашій країні, за повернення територій і людей. Якщо ми хочемо скоротити кількість комітетів Верховної Ради, то при цьому не можна допустити зниження якості роботи парламенту. Ми повинні дати людям захист. Давайте скоритимось за рахунок чогось іншого, але не там, де йде війна”, – підкреслив Вадим Рабінович.

Також сьогодні Вадим Рабінович заявив, що парламентська традиція передбачає – опозиція повинна отримати бюджетний комітет, регламентний комітет, комітет по свободі слова.

Нагадаємо, раніше “Опозиційна платформа – За життя” назвала своє бачення устрою Верховної Ради. У партії вважають принципово важливим створення Комітету з питань комплексного вирішення проблем Донецької і Луганської областей.

Джерело: www.112.ua