Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Рынок авто остался без легковушек: какие модели покупали украинцы в октябре

У жовтні на українські номери зареєстрували майже 8 тисяч нових авто. Експерти зазначили, що у порівнянні з торішньою серединою осені обсяг імпорту знизився на 6%.

За даними Укравтопрому, зменшення кількості нових авто пов’язане із глобальним дефіцитом мікросхем та інших компонентів, з яким виробники транспорту борються ще з кінця 2020 року.

Найчастіше у жовтні купували японські Toyota – 1 244 авто. Друге місце за доступними французами Renault – 926 авто. Трійку лідерів замикають надійні корейські моделі бренду Kia – 668 авто. У цих виробників помітно знизилися показники продажу, якщо порівнювати з 2020 роком.

На четвертому місці китайські Chery – 488 авто, а на п’ятому – японські Mitsubishi з 464 авто. На шостому місці Hyundai з 374 проданих авто, а на сьомому – Nissan із 355 продажами.

Восьме місце за Suzuki – 354 авто, на дев’ятому Skoda – 335 авто, а на останньому – люксові Mercedes-Benz – авто цієї компанії купили 278 водіїв.

Найпопулярнішою моделлю на ринку України у жовтні виявилася Kia Sportage. Таких компактних кросоверів зареєструвало 463 українців.

Іноді купити автомобіль буває простіше, ніж знайти для нього місце на паркувальному майданчику. Наприкінці жовтня заступник голови КМДА Костянтин Усов заявив, що тепер паркомісця біля бізнес-центрів, ресторанів та магазинів виставлять на аукціон. Щоправда, в обмеженій кількості.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-02 17:15:58

Магазин Автозапчастин м.Ніжин