Новини Чернігова

Питання позбавлення мандату депутата Сергія Кирієнка зняли з порядку денного сесії Чернігівської міськради

Питання щодо позбавлення мандата депутата від партії “Рідний дім” Сергія Кирієнка зняли з порядку денного сесії Чернігівської міської ради.

Причина — Кирієнко написав електронну заяву на звільнення, а в такому вигляді її не можна нікуди додати, розповів міський голова Владислав Атрошенко. З його слів, далі будуть вирішувати питання, як позбавити Кирієнка мандата, адже він виїхав з України й не збирається повертатися.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2022 року СБУ ліквідувала канал незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку та викрила трьох організаторів цього каналу.

Тоді Суспільному з власних джерел стало відомо, що очільником громадської організації, яка й створила канал нелегального виїзду за кордон, є депутат Чернігівської міської ради від фракції “Рідний дім” Сергій Кирієнко. Цю інформацію він підтвердив у коментарі Суспільному.

“Громадська організація зареєстрована на мене. Вона працює по всій країні. Там і Харківська область, Львівська, Київська. Після початку війни почали займатись волонтерською діяльністю. Знаю, що оформлювались водії для перетину кордону. Зі мною з СБУ ще ніхто не зв’язувався та не контактував. Особисто я грошей не брав”, — говорить Кирієнко.

Депутат стверджує, що вже понад пів року не перебуває на території України, а проживає у Великій Британії. Цю інформацію підтверджує і той факт, що Кирієнко був присутній лише на одній сесії Чернігівської міськради у 2022 році.

Читайте також

Керівник Чернігівської обласної прокуратури Сергій Василина написав заяву на звільнення, — джерела

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-01-25 11:33:08

Магазин Автозапчастин м.Ніжин