Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Питання дитячого турцентру в Ялівщині: Атрошенко запропонував громадським організаціям «зменшити тягар на міський бюджет

Питання дитячого турцентру в Ялівщині: Атрошенко запропонував громадським організаціям «зменшити тягар на міський бюджет

Чернігівский міський голова Владислав Атрошенко запропонував громадським організаціям, які професійно займаються напрямком туризму, орендувати частину приміщення центру дитячо-юнацького туризму та сплачували комунальні видатки і якісь невеличкі податки. Тим самим зменшити тягар на міський бюджет.

Про це він заявив на щотижневій розширеній нараді у міськраді сьогодні, 30 листопада.

Він додав, якщо ж громадські організації не захочуть професійно займатися цим напрямком, тоді будуть проводити громадські слухання, радитися з громадою і вирішувати, що далі робити.

«Ніхто не зазіхає на Чернігівський центр дитячо-юнацького туризму. На сесії ми прийняли рішення щодо дозволу на землевпорядні роботи, тому що приміщення центру без землі. Юридично це ніяк не вплине ні на діяльність центру, ні на межі ландшафтного парку Ялівщина», зазначив Атрошенко.

Нагадаємо, 25 листопада на сесії Чернігівської міської ради депутати підтримали проект рішення щодо надання дозволу фонду комунального майна на відведення 3,5 гектарів землі центру дитячоюнацького туризму в Ялівщині.

Зранку під стінами міської ради небайдужі мешканці Чернігова влаштували акцію протесту аби не дати роздерибанити Ялівщину, знищивши Центр дитячо-юнацького туризму. В ній брали участь як і екоактивісти, так і представники політичних сил міста, зокрема, ВО «Батьківщина».

Як відомо ця партія свого часу займала активну позицію у створенні Регіонального-ландшафного парку. Так, народний депутат Валерій Дубіль, заручившись підтримкою чернігівців, зміг завадити забудові Ялівщини, як те планувала тодішня міська влада на чолі з Олександром Соколовим.

Під час сесії Владислав Атрошенко намагався переконати людей, що питання Центру дитячо-юнацького туризму суто технічне і необхідне для впорядкування земельної ділянки. Також він пообіцяв, що зводити багатоповерхівки на цій території не дозволить.

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
30.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь