Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Письмової вказівки про перенесення не було – екс-глава ГУР про справу вагнерівців

Начальник Головного управління розвідки Міноборони 2016-2020 років Василь Бурба не отримував письмової вказівки від президента України про перенесення спецоперації із затримання вагнерівців.

В інтерв’ю програмі Свобода слова Савіка Шустера колишній очільник ГУР детально розповів, що відбувалось в Офісі президента 23 липня 2020 року, коли дату операції перенесли.

Того дня Василь Бурба разом із заступником голови СБУ Русланом Баранецьким прибули до Офісу доповісти зміни в обстановці “щодо активного заходу”, однак до президента не потрапили.

Колишній очільник ГУР уточнює: 23 липня “не було такого, щоб президент до них не прийшов”. До глави держави вони прийшли самі, піднявшись на четвертий поверх Офісу президента.

– Ми не можемо без команди президента до нього зайти. Є помічники, є охорона. Від помічника я чітко отримав завдання спуститися на другий поверх і зайти до кабінету голови Офісу, – говорить колишній очільник ГУР.

За словами Бурби, їм повідомили, що з нами розмовлятиме голова Офісу (Андрій Єрмак, – Ред.).

– Ми провели розмову. Нас було троє: я, перший заступник голови СБУ Руслан Баранецький і голова Офісу. Відбулася планова доповідь про зміни обстановки та про наступний етап.

У зв’язку з тим, що голова Офісу був делегований президентом, я отримав вказівку про перенесення фінального етапу. Я отримав відповідь, що це вказівка президента. Людина, яка була делегована і перед цим була присутня, повідомила, що це команда президента, – Василь Бурба.

На уточнювальне запитання запитання, екс-глави ГУР підтвердив, що письмової вказівки не було.

– Не було письмового наказу. Була особа, делегована президентом, яка була в матеріалі, чула доповіді. Від нього ми отримали вказівку президента України.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-20 01:04:07

Магазин Автозапчастин м.Ніжин