Місто і регіон

П’ятьом ніжинцям, які виготовляли та збували наркотики, повідомлено про підозру

Повідомлено про підозру учасникам злочинної організації, які збували наркотичні засоби та психотропні речовини.

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру п’ятьом учасникам організованої злочинної групи за незаконне виготовлення та збут наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів (ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 311 КК України).

За даними слідства, мешканець міста Ніжина у серпні 2021 року створив організовану групу з чітким визначенням ролей кожного учасника та єдиним злочинним планом, залучивши своїх знайомих із числа мешканців м. Ніжина.

Організатор злочинної схеми у підпільній лабораторії здійснював виготовлення психотропної речовини «амфетаміну», після чого передавав її своїм спільникам для подальшої реалізації.

Усі учасники групи мали на меті одержання неправомірної вигоди від вчинення особливо тяжких кримінальних правопорушень, пов’язаних із збутом психотропних речовин.

Заходи з викриття підозрюваних проводилися співробітниками УСР ДСР Національної поліції України.

Досудове розслідування за вказаним фактом триває.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За інформацією Чернігівської обласної прокуратури

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2023-01-12 16:54:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин