Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Путін хоче розширити війну та зробити її більш кривавою

Фото: Офіс президента

Підтримка України Сполученими Штатами не є благодійністю, оскільки безпека українців в інтересах США, як і протистояння таким диктаторам, як російський президент Володимир Путін.

Про це заявили президент України Володимир Зеленський та віцепрезидент США Камала Гарріс в рамках зустрічі на полях Глобального Саміту миру.

Зустріч Зеленського та Гарріс на Саміті миру

Глава української держави заявив, що Україна вже розпочала впроваджувати норми з безпекової угоди, яка напередодні була підписана зі Сполученими Штатами.

Зараз дивляться

– Путін намагається розширити війну і зробити її більш кривавою, але разом із Америкою та іншими нашими партнерами, ми захистимо життя наших людей і прокладемо шлях до нових можливостей для дипломатії, –  сказав він.

Зеленський нагадав, що Україна завжди вірила в потужність дипломатії.

Війна це не наш вибір, це вибір Путіна. І на Саміті миру сьогодні ми зробимо усе, що можемо, щоб досягнути реального миру через дипломатію, – сказав президент України.

Гарріс своєю чергою заявила, що підтримка України не є благодійністю, а майбутнє українців є стратегічним інтересом Сполучених Штатів.

– В наших інтересах дотримуватись міжнародних прав та норм, таких як суверенітет та територіальна цілісність… В інтересах США захищати демократичні цінності та протистояти диктаторам. В наших інтересах допомагати нашим друзям, таким, як Україна, – пояснила вона.

Віцепрезидентка США наголосила, що присутня у Швейцарії на Саміті миру, щоб бути разом з Україною та лідерам з усього світу, щоб підтримати справедливий мир.

Камала Гарріс повторила, що сьогодні США анонсують пакет на $1,5 млрд для України, щоб підтримати багатогранний підхід до підтримки українського енергетичного сектору, задоволення гуманітарних потреб та посилення цивільної безпеки в умовах триваючої російської агресії.

Детальніше про те, що увійшло в пакет допомоги для України – читайте на Фактах ICTV.

Фото: скриншот з відео / Офіс президента

Джерело: Офіс президента

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-15 17:12:46