Україна і світ

Путін підтвердив домовленості, досягнуті Медведчуком і Бойко в Москві

Джерело : www.112.ua

24 канал

Президент Росії Володимир Путін заявив, що Україна залишиться без газопостачання, якщо не продовжить договір про транзит російського газу. При цьому він зазначив, що Україна отримує газ у два рази дорожче, ніж могла б отримувати. Про це Володимир Путін сказав на прес-конференції за підсумками візиту в Пекін.

Президент РФ нагадав, що представники української опозиції Віктор Медведчук і Юрій Бойко провели переговори про перехід на прямі постачання газу з РФ в Україну.

“Коли пан Віктор Медведчук і Юрій Бойко приїжджали до Москви і зустрічалися з Міллером і головою уряду Росії Медведєвим. Ну, російська сторона сказала: мінімум 25% буде ціна менше, якщо безпосередньо будуть отримувати газ з Росії. 25%! Ви розумієте, що за ці роки зросли тарифи на тепло в країні, на електроенергію там, по-моєму, до 1000%. Падає реальний рівень життя, катастрофічно падає, ну як це можна не враховувати, чи що?”   зазначив російський лідер.

За його словами, якщо не буде транзиту газу, тоді не буде і реверсних поставок. “Адже реверс — він же віртуальний. Наш газ, який йде в Західну Європу, газова труба з радянських часів як влаштована? Там від транзитної газової труби йдуть відгалуження на всю Україну. Це абсолютно відома для професіоналів річ”, — сказав Путін.

“Уявіть, що транзит відсутня, тоді не буде і газопостачання України. Це таке серйозне питання, а вони клеять дурня, займаються якимись політичними чварами, замість того щоб подумати про пересічного громадянина України, який живе поточними турботами і змушений платити більшу ціну на ці політичні фокуси”, — вважає президент РФ.

Нагадаємо, 22 березня Віктор Медведчук і Юрій Бойко провели в Москві переговори з прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і головою правління російської корпорації “Газпром” Олексієм Міллером про прямі постачання російського газу.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-29 11:09:21