Україна і світ

Путін не просто хоче захопити Україну, він знищує українську культуру – Байден

Будівельні матеріали м.Ніжин

Президент США Джо Байден заявив, що президент Росії Володимир Путін намагається знищити культуру та самобутність України.

Про це американський лідер заявив під час промови перед випускниками Військово-морської академії США 27 травня, засудивши напади Росії на школи, лікарні та інші об’єкти цивільної інфраструктури в Україні.

– Жорстока війна Путіна в Україні. Він не лише прагне заволодіти Україною, а й буквально намагається знищити культуру та самобутність українського народу. Атаки по школах, пологових будинках, лікарнях, музеях. Тут немає іншої мети, крім знищення культури. Прямий напад на фундаментальні засади міжнародного права та порядку. Такий світ, у який ви сьогодні випускаєтеся, заявив Джо Байден.

При цьому президент США високо оцінив силу глобальної співпраці у протидії російській агресії, додавши, що Путін “НАТОрізував всю Європу”, спонукавши Швецію та Фінляндію добиватися членства в оборонному альянсі.

Раніше президент України Володимир Зеленський звинуватив Росію у проведенні “очевидної політики геноциду” на сході України.

Джерело: NBC News

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-28 03:25:23

Магазин Автозапчастин м.Ніжин